IT muuttuu yksinkertaiseksi kolmella askeleella

Voit luottaa, että laitteet ja yhteydet pelaavat turvallisesti ja saat apua sekunneissa yli 20 osaajan asiantuntemuksella.
Klikkaa eteenpäin verkkoajanvaraukseen
Valitse sopivin aika asiantuntijamme kalenterista
Tule paikalle valitsemanasi ajankohtana

Yhteystietomme

Otaverkko Oy

Metsänneidonkuja 6
02130 ESPOO
Laskutustiedot:

Y-tunnus: 1441265-5

Verkkolaskut:
OVT-tunnus: 003714412655
Operaattori: Apix Messaging Oy (003723327487)

Paperilaskut:
Otaverkko Oy (Apix skannauspalvelu)
PL 16112
00021 LASKUTUS

Service Desk (loppukäyttäjätuki)

Kiinteästä verkosta 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min (alv 24%)
Matkapuhelimesta 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min (alv 24%)

Matkapuhelinverkon liittymästä soitettu puhelu: Matkapuhelinmaksu
Kiinteän puhelinverkon liittymästä soitettu puhelu: Paikallispuhelinmaksu

Jätä yhteydenottopyyntö

Ota yhteyttä
Lähettämällä viestin hyväksyt rekisteriselosteen.

Henkilöstön yhteystiedot

Myynti & Asiakkuudet

Janne Pihlajamäki
Asiakkuusjohtaja
janne.pihlajamaki@otaverkko.fi
+358 40 573 0296
Tuomas Sillanpää
Myyntikoordinaattori
tuomas.sillanpaa@otaverkko.fi
+358 40 825 8510
Jouni Manninen
Palvelujohtaja
jouni.manninen@otaverkko.fi
+358 40 674 7160
Lenni Laukkanen
Varatoimitusjohtaja
lenni.laukkanen@otaverkko.fi
+358 40 180 1500
Amilda Pajula
Talousassistentti
amilda.pajula@otaverkko.fi
+358 40 183 5530
Lotta Makkonen
Markkinointipäällikkö
lotta.makkonen@otaverkko.fi
+358 44 755 5208

Johtoryhmä

Tuomo Karhapää
Toimitusjohtaja
tuomo.karhapaa@otaverkko.fi
Lenni Laukkanen
Varatoimitusjohtaja
lenni.laukkanen@otaverkko.fi
+358 40 180 1500
Janne Pihlajamäki
Asiakkuusjohtaja
janne.pihlajamaki@otaverkko.fi
+358 40 573 0296
Jouni Manninen
Palvelujohtaja
jouni.manninen@otaverkko.fi
+358 40 674 7160

Tekniset asiantuntijat

Joni Härmä
Tekninen asiantuntija
joni.harma@otaverkko.fi
+358 20 742 4380
Tuukka Mäkelä
Tekninen asiantuntija
tuukka.makela@otaverkko.fi
+358 20 742 4368
Jari Häkkinen
Tekninen asiantuntija
jari.hakkinen@otaverkko.fi
+358 20 742 4397
Miisa McKeown
Tekninen asiantuntija
support@otaverkko.fi
+348 20 742 4344
Eetu Pihamäki
Tekninen asiantuntija
support@otaverkko.fi
+348 20 742 4344
Topi Palosaari
Tekninen asiantuntija
topi.palosaari@otaverkko.fi
+358 20 742 4375
Jani Heinonen
Tekninen asiantuntija
jani.heinonen@otaverkko.fi
+358 20 742 4384
Eero Ketonen
Tekninen asiantuntija
eero.ketonen@otaverkko.fi
+358 20 742 4378
Jonas Öhblom
Tekninen asiantuntija
jonas.öhblom@otaverkko.fi
+358 20 742 4356
Arttu Kilpinen
Tekninen asiantuntija
arttu.kilpinen@otaverkko.fi
+358 20 742 4355
Niclas Ek
Tekninen asiantuntija
niclas.ek@otaverkko.fi
+358 20 742 4363
Otto Lieto
Tekninen asiantuntija
otto.lieto@otaverkko.fi
+358 20 742 4361